“Ürünlerindeki kalite, estetik ve işlevsellikle, ev ve ofisinizde rahatlık” felsefesi ile 2009 yılında priz sistemleri imalatına başladık.Tasarımlardaki üstünlüğü kadar, model, malzeme ve renk konusundaki çeşitliliği ile de öne çıkan firmamız, tavizsiz kalite anlayışıyla sektördeki yerini almıştır.

Geçmişten gelen OTO YAN SANAYİ deneyimlerini özellikle ARGE ve KALİTE GÜVENCE sistemini firmamıza entegre etmiş bulunmaktayız. Deneyimli eleman kadromuzla sektördeki gelişmeleri takip ederek, ülkemizin ihracatına katkı sağlamaktayız.

OEM üretim yaptığımız firmaların istekleri doğrultusunda prizlerdeki tasarım, içerik (UPS- DATA-HDMI-WGA-USB-AUDIO vs.) ve renk konusunda ARGE departmanımız kısa sürede cevap vermektedir.
Ana ham maddemiz olan alüminyum, çelik ve plastiği, her ürün için ayrı yapılmış kalıplarda üretmekteyiz. Masa üstü priz kutusu ve bas- aç priz şartnamelerine uygun üretim yapılmaktadır.

Aylık üretimimiz kapaklı priz sistemlerinden 5500 adet (bas-açlar dahil) , kapaksız priz sistemlerinden 7000 adettir. Proje çalışmalarını yaptığımız yeni tesislerimiz 2016 sonlarında bitecektir.

Bu tarihten sonra üretimimizi % 40 artırmayı planlıyoruz.